لایسنس آنتی ویروس سازمانی و خانگی کسپرسکی

شرکت مهندسی ابل رایان پویا

برای ادارات کوچک

  • Kaspersky Small Office Security 3

   Kaspersky Small Office Security 3

   از کسب و کار خود محافظت کنید

   وابستگی بیش از اندازه به کامپیوتر و اینترنت به این معناست که سیستم‌های کامپیوتریِ تمام کسب و کارها در معرض حملات سایبری قرار داشته و اطلاعات تجاری باارزش، تراکنش‌های آنلاین و سایر داده‌های حساس همواره در خطر است. کسب و کارهای کوچک با همان خطراتی سر و کار دارند که امنیت کسب و کارهای بزرگ را نیز تهدید می‌کند، با این تفاوت که کسب و کارهای کوچک از زمان یا سرمایه کافی برای مدیریت راهکارهای امنیتی پیچیده IT برخوردار نیستند. Kaspersky Small Office Security محصولی با برترین فناوری‌های امنیتی و نصب، تنظیم و راه‌اندازی آسان است. این راهکار از دامنه وسیعی از ابزار و اطلاعات از جمله سیستم‌های مبتنی بر ویندوز، فایل سرورها، گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های آندرویدی، تراکنش‌های بانکی آنلاین، داده‌های تجاری و اطلاعات شخصی مشتریان محافظت می‌کند.

   * امنیت برتر - محافظت چندلایه از کسب و کار شما برابر آخرین بدافزارها
   * امنیت در اینترنت – محافظت از کسب و کار شما برابر حفره‌ها و حملات فیشینگ
   * امنیت ابزارهای همراه - فناوری‌های ضدسرقت و ضدبدافزار برای محافظت از ابزارهای آندرویدی
   * امنیت بانکداری آنلاین – برخورداری از یک لایه امنیتی برای محافظت از عملیات بانکی تحت وب به‌وسیله فناوری Safe Money
   * امنیت اطلاعات تجاری – محافظت از اطلاعات تجاری به‌وسیله رمزنگاری و تهیه نسخه پشتیبان از داده‌های حساس، حتی در صورت گم‌شدن، از دست رفتن یا سرقت دستگاه‌ها.
   * مدیریت رمز عبور – ابزاری برای ایجاد گذرواژه‌های قوی و پیچیده و حفظ امنیت کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی ابل رایان پویا است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد