لایسنس آنتی ویروس سازمانی و خانگی کسپرسکی

شرکت مهندسی ابل رایان پویا


کسپرسکی با نام کامل لابراتوار کسپرسکی شرکتی روسی که در زمینهٔ امنیت کامپیوتر فعال است و محصولات با نام‌های ضد ویروس کسپرسکی آنتی ویروس و آنتی ویروس موبایل را می‌سازد.

فعاليت هاي شركت از طريق پنج دفتر اصلي در اروپاي غربي ، اروپاي شرقي، خاورميانه و آفريقا، و منطقه شرق دور و ژاپن هدايت و مديريت مي گردد. شركت هاي همكار نيز بيش از 500  شركت در بيش از 60 كشور جهان هستند و عهده دار توزيع محصولات و ارائه خدمات فني و پشتيباني مي باشد.

هم اكنون محصولات شركت در بيش از 140 كشور جهان ارائه مي شود كه بيش از 60 كشور در خاورميانه و آفريقا واقع هستند. همچنين محصولات آزمايشگاه كسپرسكي توسط بيش از 200 ميليون كاربر در سراسر جهان به كار گرفته مي شود.

سرمايه اصلي  آزمايشگاه كسپرسكي كه عامل موفقيت آن در جهان است و فناوري منحصر به فرد حفاظت در برابر تهديدات دنياي آي تي را براي همه به ارمغان آورده است، گروه همكاران آن است.

كارمندان شركت در بيشروان امنيت آي تي در جهان به شمار مي رود ، همه تلاش خود را صرف مبارزه با ((دنيلي زيرزميني )) آي تي مي كنند. اين امر سبب شده است كه  آزمايشگاه كسپرسكي در مقابل رقبا و در مواجه با خطرات جديد دنياي آي تي ، هميشه يك گام جلوتر باشيد.

توسعه يك محصول ضد ويروس ، هميشه به معناي در اختيار داشتن آخرين فن آوري نيست ، بلكه به غير آن به تلاشي شبانه روزي براي تحليل رفتار تهديدات فعلي نيز نياز دارد.

مزيت هاي آزمايشگاه ويروس هاي شركت كسپرسكي به اين قرار است:

  1. نمونه هاي بدافزارها بايد از مناطق جغرافيايي مختلف از سراسر جهان جمع آوري شوند، تعبيه دام هايي براي آن ها، جمع آوري نمونه ها را سرعت مي بخشد.
  2. استفاده از ابزار خودكار و منحصر به فردي كه نمونه هاي بدافزار را جمع آوري ميكند.
  3. آزمون هاي روز آمدي نيز به خودكار انجام مي شوند.


آزمايشگاه كسپرسكي براي مقابله موثرتر با هرزنامه ها نيز به طور مستمر عمل پايش و تحليل ايميلهاي ناخواسته را به اين شرح انجام می دهد :

  1. استفاده از يك تيم حرفه اي
  2. تحليل هرزنامه ها به طور 24 ساعته و در تمامي روزها
  3. بروزرساني مستمر الگوريتم اي تحليلي و بهينه سازي آن ها
  4. افزودن امضاي هرزنامه هاي جديد طي چند دقيقه
  5. روزآمد كردن فايل هاي كاربران به طور بلادرنگ
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به شرکت مهندسی ابل رایان پویا است و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد